Co możemy dla
Ciebie zrobić?

Sklepy internetowe

Projektujemy użyteczne i funkcjonalne sklepy internetowe dla wymagających klientów rozwijających sprzedaż w kanale on-line. Wdrażamy rozwiązania oparte o Magento oraz PrestaShop.
Zobacz więcej o wdrożeniach eCommerce »

Serwisy internetowe

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla biznesu w zakresie serwisów internetowych. Wdrażamy serwisy w oparciu o CMS WordPress, które są połączeniem wysokiej użyteczności z nowoczesnym designem.
Zobacz więcej o serwisach internetowych »

Badania i optymalizacja użyteczności

Przeprowadzamy testy z użytkownikami i eksperckie audyty usability. Sprawdzamy czy serwisy internetowe oraz e-sklepy są przyjazne dla użytkowników dzięki czemu pracujemy nad poprawą ich użyteczności.
Zobacz więcej o audytach »     Zobacz więcej o badaniach »

Generowanie ruchu

Planujemy oraz realizujemy kampanie reklamowe w celu pozyskiwania ruchu dla serwisów internetowych i e-sklepów. Pracujemy w modelu success-fee czyli płatności za efekt naszych działań.
Zobacz więcej o obsłudze AdWords »

E-mail marketing

Prowadzimy skuteczne kampanie e-marketingowe z wykorzystaniem własnego narzędzia oraz na wybranym przez klienta oprogramowaniu. Wspieramy klientów na każdym etapie mail marketingu – od tworzenia treści i szaty graficznej, po wysyłkę wiadomości i rozbudowę bazy odbiorców.

Stała obsługa
i rozwój serwisów

Zapewniamy wsparcie techniczne i prace rozwojowe dla nowych oraz istniejących stron internetowych. Obsługujemy serwisy m.in. pod kątem kreacji graficznych, zmian w funkcjonalnościach i zarządzania treścią.

Strona korzysta z plików cookie.

Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij