Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
24/11/2008

Agencja konsultingowa Ideacto dla Lege Artis

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Dla firmy Lege Artis stworzona zostanie strategia internetowa społecznościowego serwisu wertykalnego.

Strategia obejmować będzie analizę konkurencji oraz najlepszych praktyk z rynku międzynarodowego, badanie potrzeb konsumentów, stworzenie koncepcji biznesu i ich ewaluację. Stworzona koncepcja biznesowa stanie się podstawą do przeprowadzenia procesu projektowego w metodologii User-Centered Design. Wynikiem procesu projektowego będzie dokumentacja funkcjonalna oraz projekty graficzne.

Wybraliśmy Ideacto ponieważ stanowi zespół osób z doświadczeniem oraz olbrzymią wiedzą z zakresu Web-usability. Profesjonalne podejście do klienta prezentowała już oferta, przygotowana rzetelnie i szczegółowo. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę przy projekcie, trafność wyboru potwierdza (rzadko spotykana) terminowość w realizacji ustalonego harmonogramu. Liczymy, że zwieńczeniem będzie doskonały produkt. – mówi Rafał Wawak, Prezes Lege Artis.

Projektujemy koncepcję biznesu a na jej podstawie cały serwis WWW. Cieszy nas, że świadomi klienci tacy jak Lege Artis chcą realizować projekty z myślą o łączeniu potrzeb użytkowników z biznesem. Dzięki temu zarówno my jak i klient mamy głębokie poczucie sensu naszej pracy. - mówi Nikodem Krajewski, Strategy Director w Ideacto.

Firma Lege Artis dołączyła tym samym do grona klientów Ideacto, wśród których są już między innymi AGORA S.A. i Koncern Energetyczny ENERGA.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference