Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
26/11/2009

Blue Media SA bardziej usability

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Agencja konsultingowa Ideacto przeprowadziła dedykowane szkolenia z usability dla spółki Blue Media.

Eksperci z Ideacto przeprowadzili dedykowane szkolenia z zakresu usability dla zespołu developerskiego firmy Blue Media. W trakcie szkoleń rozwijano kompetencje zespołu w zakresie badania potrzeb użytkowników i projektowania w metodologii User-Centered Design.

Dedykowane szkolenie oferowane przez Ideacto składało  się z części teoretycznej (prezentowane były case-study) oraz warsztatu, podczas którego uczestniczy mogli zobaczyć jak przeprowadzać  badania użyteczności, oraz na ich podstawie przeprojektować serwis WWW lub aplikację.

Podczas szkolenia rozwiązywane były rzeczywiste problemy z jakimi borykają się użytkownicy wybranego serwisu.  W wypadku Blue Media warsztaty dotyczyły autorskiego projektu firmy Bluecash.pl.

Chcemy podczas szkolenia pokazać praktyczne wykorzystanie użyteczności w projektowaniu serwisów i aplikacji . Cieszy nas, że firmy informatyczne, takie jak Blue Media dostrzegają jak dużą przewagę konkurencyjną mogą zyskać dzięki włączeniu usability do swych procesów wytwarzania oprogramowania –  mówi Joanna Kotala, Dyrektor Działu Usability w Ideacto.

Wybraliśmy Ideacto, ponieważ zapoznając się z ofertą szkoleniową dostrzegliśmy niespotykaną przewagę części praktycznej nad teoretyczną, co w tym przypadku jest bardzo ważne. Przykładowe rozwiązania i wskazówki  w zdecydowany sposób wpływają na atrakcyjność i odbiór szkolenia, co też miało miejsce podczas naszego spotkania - mówi Dominika Kotuła  HR Manager  w Blue Media SA.

Ekspertów Ideacto będzie można usłyszeć także na otwartych szkoleniach organizowanych przez firmę MaxRoy.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference