Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
21/6/2009

Ideacto projektuje dla zakochanych

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Agencja konsultingowa Ideacto projektuje serwis dla zakochanych.

ProstoDoSerca to nowy projekt poświęcony ludziom zakochanym. W tej sferze nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma podziałów klasowych - dotyka każdego i właśnie dlatego ta dziedzina życia jest taka ważna. Agencja nie ujawnia jeszcze kto jest zleceniodawcą projektu.

Celem projektu jest dostarczenie bogatej wiedzy z zakresu rodzimych tradycji zaręczyn i ślubu a także koncentracja wokół partnerstwa, życia we dwoje, planowania przyszłości.  Już teraz twórcy serwisu zapraszają do udziału w projekcie także Firmy, których usługi i produkty  skierowane są do zakochanych.

Ideacto zajmuje się kompleksowym przygotowaniem projektu od strony biznesowej, koncepcyjnej i projektowej. Aktualnie prowadzone są badania przyszłych użytkowników serwisu, które określą jakie funkcje zostaną opracowane w pierwszej kolejności.

Już dziś można dołączyć do grupy beta-testerów serwisu, rejestrując się na www.ProstoDoSerca.pl. Projekt będzie dostępny on-line już jesienią.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference