Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
28/2/2009

Ideacto w Lasach

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Lasy Państwowe nawiązały współpracę z agencją Ideacto specjalizującą się w usability oraz strategiach internetowych. Ideacto będzie odpowiedzialne za odświeżenie strony głównej serwisu internetowego oraz pomoc przy tworzeniu wizerunku Lasów w Sieci.

O wyborze agencji zadecydowała rozbudowana wiedza firmy z zakresu projektowaniu serwisów WWW oraz doświadczenie członków zespołu w projektach związanych z ekologią.

„Głęboko wierzymy, że stosowane przez nas metody oraz narzędzia pomogą w ugruntowywaniu wizerunku Lasów Państwowych, jako instytucji, której misją jest troszczenie się o polską przyrodę." - mówi Nikodem Krajewski z Ideacto.

W projekt zaangażowane zostaną zarówno konsultingowe jak i kreatywne zasoby Ideacto. Zespół ma już za sobą pierwszy etap prac konsultingowych połączonych z warsztatem u klienta.

Lasy Państwowe dołączyły tym samym do grona klientów Ideacto, wśród których są już między innymi AGORA S.A., Money.pl czy Koncern Energetyczny ENERGA.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference