Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
16/5/2012

Paweł Borkowski dołącza do Ideacto

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Ideacto powiększa swoje szeregi kreatywne. Do działu graficznego agencji dołączył Paweł Borkowski, znany także jako FRM Kid. Paweł jest absolwentem ASP we Wrocławiu, pracuje jako projektant graficzny, ilustrator, a także zajmuje się tworzeniem wielkoformatowych realizacji malarskich w przestrzeni publicznej.

Przed rozpoczęciem przygody z Ideacto pracował jako freelancer, zarówno przy projektach komercyjnych, jak i non profit. Wrocławianie kojarzą Pawła z wielkoformatowych murali miejskich, miłośnicy sztuki z działań dla BWA, Teatru Lalek czy Muzeum Narodowego. W portfolio komercyjnych projektów znajdują się natomiast realizacje między innymi dla TVP, Invest Park czy Powszechnego Domu Kredytowego. Paweł dał się poznać również zagranicą, biorąc udział w międzynarodowych projektach i wystawach w Berlinie, Lyonie, Moskwie.

Jak sam mówi najlepiej czuje się w przygotowywaniu projektów do druku, ilustracji i plakatów. Na pierwszym planie jest też u niego projektowanie identyfikacji wizualnej.

W Ideacto Paweł zajmuje się projektami między innymi dla takich klientów jak Biuro Literackie, Praktiker, Lasy Państwowe.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference