Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


ux czwartek
4/3/2020

UX Czwartek #30

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Świętujemy Dzień Doceniania, więc rozgrzewamy wirtualne łapki i hojnie przydzielmy lajki. Dzisiaj możecie ocenić artykuł o zasadach tworzenia przyciągających wzrok projektów oraz potestować triki ułatwiające konwersacje. Potem zerknijcie na uwagi dwójki ekspertów B2B o różnych podejściach do osiągania sukcesu w tej branży. Polecamy również wywiad z CEO Ideacto.

 
 

1. Zasady tworzenia atrakcyjnych interfejsów

Z zasobów NNGroup wybraliśmy dzisiaj artykuł Kelly Gordon na temat zasad tworzenia atrakcyjnych wizualnie projektów. Przestudiujcie zaprezentowane przykłady, wdrażajcie pomysły i zwiększajcie szanse na wyrazy uznania ze strony waszych użytkowników.

 

2. Małe interakcje, które robią dużą różnicę

W UX Magazine Sergey Gladkiy prezentuje wszechobecne mikrointerakcje. Autor skupia się głównie na zasadach ich tworzenia oraz podpowiada, w jaki sposób wpływają na interfejs (i jego użytkowników).

 

3. Metody generowania popytu w B2B

Artykuł Gaetano DiNardiego daje wgląd w to, ile pracy trzeba włożyć, aby zapewnić zrównoważony rozwój firmy oraz lojalność klientów. Autor prezentuje listę metod, które pomogą Wam sprostać nowym wyzwaniom w sprzedaży i marketingu w 2020 r.

 

4. Zmieniamy klientów B2B w ambasadorów marki

Z kolei Rochelle Richelieu opisuje w 4 krokach, jak budować solidne relacje z klientami B2B. Uwagi ekspertki przydadzą się zwłaszcza tym, którzy jeszcze szukają skutecznych sposobów pozyskiwania nowych klientów.

 

5. Na co zwracać uwagę planując redesign strony

Na koniec lajkujemy podcast Marka Kicha, w którym gościł CEO Ideacto, Nikodem Krajewski. Rozmowa toczyła się wokół różnych aspektów redesignu stron w branży e-commerce. Już się chwaliliśmy, ale zakładamy, że wyrazów uznania nie da się przedawkować.

Przypominamy, że jeśli chcielibyście się z nami podzielić ciekawymi linkami ze świata UX, przesyłajcie swoje propozycje na newsletter@ideacto.pl, a my chętnie udostępnimy je w następnych UX czwartkach. [FM_form id=”1″]

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference