Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
14/12/2014

Ideacto nagrodzone Webstarem 2014 w kategorii Creative

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Kreatywna agencja eCommerce Ideacto została nagrodzona w jubileuszowej X edycji Konkursu Webstar Festiwal. Agencja otrzymała nagrodę w kategorii "Webstar Creative: Kampania internetowa" za akcję "Jesień z Albertem i kartą kredytową ING".

W tegorocznej edycji Konkursu przyznanych zostało 37 Webstarów, które trafiły do najlepszych stron i kreacji w Internecie, a także 3 statuetki Grand – dla Strony Roku, dla najlepszej kreacji oraz Człowieka Roku Polskiego Internetu.

"Jesień z Albertem i kartą kredytową ING" to cykl landing page’y dla ING Banku Śląskiego, gdzie stworzona przez Ideacto postać - Sprytny Albert - uczy klientów banku jak przemyślanie i z głową wykorzystywać kartę płatniczą w sieci. Dotychczas powstały cztery kreacje na potrzeby akcji:

  • Święta z Albertem i kartą kredytową ING
  • Jesień z Ablertem i kartą kredytową ING
  • Albert, karta i wakacje
  • Albert, karta kredytowa ING i zakupy za granicą
  • Albert, Babcia i karta kredytowa ING

Oprócz wsparcia ING Banku Śląskiego w niestandardowych kampaniach internetowych, Ideacto zaprojektowało nowy serwis lojalnościowy bankujesz-zyskujesz.pl Obecnie po uruchomieniu serwisu wspiera klienta przy jego bieżącym prowadzeniu oraz rozwoju. m.in. odpowiada za realizację cyklicznych wydań ekskluzywnych list produktowych oraz ich promocję do klientów banku.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference