Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
30/9/2012

Magdalena Kościelna w zespole Ideacto

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Do zespołu Ideacto dołączyła Magdalena Kościelna, która objęła stanowisko specjalisty ds. social media. Magda będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii komunikacyjnych, zarządzanie treściami i społecznościami, wspierając i rozwijając w Ideacto również dział wideo – wespół z Grzegorzem Cholewą.

W Ideacto pod merytoryczną opieką Magdy znajdą się m.in. projekt wideo bloga Barbara Kwarc oraz
projekty realizowane dla Almirall Polska. Magdalena Kościelna pierwsze kroki w social media stawiała w agencji WeAreMedia, gdzie od 2011 roku była odpowiedzialna za kompleksową obsługę marek z branży finansowej (m.in. Krajowego Rejestru Długów, Serwisu Ochrony Konsumenta czy BNP Paribas Bank). Wcześniejsze doświadczenia zdobywała przy organizacji konferencji branżowych poświęconych public relations oraz komunikacji marketingowej (m.in. AdConference 2010 i Public relations – zarządzanie kryzysowe).

Magda jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studentką Psychologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference