Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
1/9/2010

Powstaje katalog e-biznesów z działań 8.1 i 8.2

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i agencja Ideacto przygotowują kompleksowy katalog e-biznesów, które powstały w wyniku dofinansowań w ramach działań 8.1 i 8.2 POIG.

Pełna baza e-usług oraz technologii B2B będzie dostępna w portalu Wspieramy E-Biznes web.gov.pl Wpis w katalogu ma zwiększyć rozpoznawalność projektów tworzonych przez Beneficjentów wspomnianych działań oraz umożliwić szybsze dotarcie do nich nowych użytkowników i partnerów biznesowych.

Jest to również świetna okazja do zaprezentowania inicjatyw 8.1 i 8.2 POIG obserwatorom rynku - zamiast samodzielnego wyszukiwania serwisów w sieci będą mogli skorzystać z pełnowartościowej listy dostępnej w jednym miejscu.

Bazy będą wypełnione kompleksowymi wpisami najpóźniej do połowy października br. Aby osiągnąć ten cel przygotowujemy telefoniczną akcję zachęcają przedsiębiorców do opisania prowadzonych e-biznesów - mówi Krzysztof Bartnik, ekspert zaangażowany w projekt PARP.

Beneficjenci mogą dodać lub zaktualizować informacje o swoich projektach po zalogowaniu do portalu Wspieramy E-Biznes web.gov.pl i przejściu do bazy e-usług lub technologii B2B.

Dzięki wybraniu najlepiej wykonanych i rokujących na przyszłość projektów będziemy mogli wskazać innym firmom, w którym kierunku powinni zmierzać ze swoimi witrynami. Warto zaprezentować najciekawsze projekty szerszej publiczności – mówi Paweł Skowera, Główny Specjalista z Zespołu Komunikacji Zewnętrznej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

O dalszym postępach prac będziemy informowali na bieżąco.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference