Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


biuro prasowe
21/12/2010

Prezent, czy rózga? Dominikanie pomagają rozwiązać dylemat

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Dominikanie rozdają prezenty i rózgi za pomocą aplikacji Facebook.

Każdy użytkownik serwisu Facebook od wczoraj może skorzystać z aplikacji Jak oni się sprawują? Aplikacja umożliwia ocenę swoich znajomych poprzez rozdawanie wirtualnych prezentów i rózg. Do oceny dołączyć można gratulacje lub życzenia poprawy na lepsze.

Aplikacja została wykonana przez agencję Ideacto dla Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego (OO. Dominikanów) celem popularyzacji obecności Zakonu Dominikanów w mediach społecznościowych.

Na koniec roku możemy podsumować naszych znajomych, udzielając im reprymendy i wręczając wirtualną rózgę, albo obdarzając dobrym słowem i prezentem. Aplikacja umożliwia też wpisanie własnych życzeń. A wszystko to w zabawnej formie – mówi Piotr Ciuba OP.

W pierwszych godzinach funkcjonowania aplikacji rozdano 1005 prezentów oraz 457 rózg.  Aplikacja jest częścią projektu Dominikanie.pl. Serwis miesięcznie przyciąga już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference