Używamy plików "cookies" do analizy ruchu użytkowników oraz remarketingu. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności.


ux czwartek
21/8/2019

UX Czwartek #17

Illustration of, laptop, notebook, person reading

Dziś zaczynamy przestrogą przed ciężkostrawnymi projektami. Następnie serwujemy inspiracje, które mogą sprawić, że wasze projekty nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Danie główne to garść porad dla startujących z nową witryną, a na deser porcja lektur wytypowanych przez pracowników Googla. Częstujcie się śmiało, po takim posiłku raczej nie grozi Wam wizyta Wróżki Zębuszki (a to właśnie dziś w USA obchodzony jest jej dzień).

1. Marnowany potencjał srebrnego tsunami

Polecamy krótki artykuł o projektowaniu dostosownym do wieku użytkowników. Agata Skoczkowska zwraca uwagę na problemy, które prędzej czy później może mieć każdy odwiedzający naszą stronę.

2. Inspiracje rodem z Hollywood

Kolor buduje nastrój, co udawadnia brytyjska projektankta Gaby Smith. Jej kompilacja palet kolorów ze znanych filmów może stanowić całkiem dobrą inspirację.

3. Nowa odsłona FontAwesome

Dobra informacja dla wielbicieli ikon: Font Awesome Pro w ramach subskrybcji udostępnia nowy styl – Duotone. Degustujcie i dzielcie się wrażeniami.

4. Dobry start to podstawa

Strona gotowa? Gotowi pokazać ją światu? Ekipa Icon8 podpowiada, co warto sprawdzić przed premierą. P.S. Nawet jeżeli Twoja witryna nie jest nowa, to i tak warto zajrzeć ?

5. A teraz czas na zasłużony odpoczynek

Urlop za pasem, a lektury na plażę nadal nie wybrane? Sprawdzamy, co czytają inni zaglądając do prywatnych biblioteczek pracowników Google.Miłego odpoczynku!

Przypominamy, że jeśli chcielibyście się z nami podzielić ciekawymi linkami ze świata UX, przesyłajcie swoje propozycje na newsletter@ideacto.pl, a my chętnie udostępnimy je w następnych UX czwartkach.[FM_form id=”1″]

Udostępnij wpis:

Powiązana publikacja

Sprawdź publikację

polecane wpisy

Zróbmy
coś razem!

Dziękujemy! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nikodem krajewski speek into microfon on conference